BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİBİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
SİTE HARİTASISİTE HARİTASIENGLISHENGLISH
LİNKLER
Faaliyet RaporlarıPortföy TablolarıMali Tablo ve RaporlarGenel Kurul BilgileriHazirun CetveliÖzel Durum Açıklamalarıİzahname ve Halka Arz SirküleriUyum RaporuKar Dağıtım PolitikasıÜcret PolitikasıBilgilendirme PolitikasıKurumsal Kurallarİç YönergeKomiteler GYO'lar HakkındaEsas SözleşmeHaber & Duyurular

YATIRIMCI KÖŞESİ

Özel Durum Açıklamaları: 2011 Yılı Özel Durum Açıklamaları

20.09.2011 Özel Durum Açıklaması

 AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

İdealist GYO A.Ş., Business Initiative Directions (İş İnisiyatifi Yönelimleri) organizasyonu tarafından 18 Eylül 2011 Tarihinde İsviçre'nin Cenevre şehrinde düzenlenen Uluslar Arası Kalite Kongresi'nde Altın kategori dalında Uluslar Arası Kalite Yıldızı Ödülü'ne layık görüldü.

Dünya çapında 48 Ülkeden gelen QC 100 Kalite standartları dikkate alınarak ödüle laik görülen firmalar Cenevre Kalite Starları Töreninde bir araya gelmişlerdir. Merkezi Madrid'te bulunan Business Initiative Directions (BID), 116 ülkeye yayılan ve sektörlerinde kaliteye verdikleri önemle liderlik eden şirket ve kurumları takdir ve teşvik etmek amacıyla her yıl, altın, platin ve elmas olmak üzere 3 kategoride Kalite Kongresi düzenlemektedir.

Uluslararası Kalite Ödülü, her bir şirkete, liderlik, kalite, yenilikçilik, mükemmellik, teknoloji, müşteri  memnuniyeti ve prestij konularında kurumsal başarı elde etmelerinden dolayı verilmektedir.

İdealist GYO A.Ş.'yi temsilen ödül törenine katılan Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Ekşi ile Şirket Kurucu Ortaklarından İsmail Hakkı Ekşi, Uluslararası Kalite Zirvesi Altın Ödülü'nü Business Initiative Directions Başkanı Jose E. Prieto'nun elinden almıştır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
İstanbul Menkul Kıymetler BorsasıSermaye Piyasası KuruluGayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği
Copyright © 2023, İdealist GYO
« İletişim Bilgileri | Site Haritası »
Tasarım & Yazılım: Birtek Bilişim SistemleriTasarım 
&     
Yazılım