BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİBİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
SİTE HARİTASISİTE HARİTASIENGLISHENGLISH
LİNKLER
Faaliyet RaporlarıPortföy TablolarıMali Tablo ve RaporlarGenel Kurul BilgileriHazirun CetveliÖzel Durum Açıklamalarıİzahname ve Halka Arz SirküleriUyum RaporuKar Dağıtım PolitikasıÜcret PolitikasıBilgilendirme PolitikasıKurumsal Kurallarİç YönergeKomiteler GYO'lar HakkındaEsas SözleşmeHaber & Duyurular

YATIRIMCI KÖŞESİ

Özel Durum Açıklamaları: 2012 Yılı Özel Durum Açıklamaları

Sermaye Piyasası Kurulu nun Kurumsal Yönetim İlkelerinin Belirlenmesine ve Uygulanmasına İlişkin Tebliğ kapsamında,esas sözleşmemizin 14,18,26,31,38 maddelerinin tadil edilmesi

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Şirketimiz Yönetim Kurulu 15.02.2012 tarihinde şirket merkezinde toplanarak aşağıda belirtilen hususu karar altına almışlardır.


1. Sermaye Piyasası Kurulu'nun Kurumsal Yönetim İlkelerinin Belirlenmesine ve Uygulanmasına İlişkin Tebliğ kapsamında , Esas Sözleşmemizin  "
" Yönetim Kurulu Ve Görev Süresi " başlıklı 14.Maddesi,
" Yönetim Kurulu Üyelerinin Ücretleri" başlıklı 18.Maddesi,
" Genel Kurul Toplantıları " başlıklı 26.Maddesi,
" İlanlar " başlıklı 31.Maddesi,
" Kanuni Hükümler " başlıklı 38.Maddelerinin,
ekte yer alan tadil tasarısına göre yazılı şekilde değiştirilmesine,

2.  Söz konusu Esas Sözleşme tadilleri  ile ilgili uygun görüş talebiyle  Sermaye Piyasası Kurulu ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na başvuru yapılmasına, oybirliği ile karar verilmiştir.

3.  Gündemde başka madde olmadığından dolayı toplantıya son verilmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

İstanbul Menkul Kıymetler BorsasıSermaye Piyasası KuruluGayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği
Copyright © 2023, İdealist GYO
« İletişim Bilgileri | Site Haritası »
Tasarım & Yazılım: Birtek Bilişim SistemleriTasarım 
&     
Yazılım